Kiralama seçenekleri

Kiralama seçenekleri

neden nur turizm?

Nur Turizm müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek ihtiyaca en uygun kiralama modelini sunar. Farklı tipte, boyutta, yolcu kapasitesinde, konforda araçları ile talep edebileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız için Nur Turizm’de çözüm mevcuttur.

Geniş ağ

Adana, Mersin ve Ankara başta olmak üzere birçok bölgeye hizmet eder.

Güvenlik

Nur Turizm araçlarının bakımlarına özen gösterir. Güvenlik çok önemlidir.

Bütçe

Nur Turizm'de her amaca ve bütçeye uygun fırsatlar mutlaka bulunur.

Kiralama hizmetleri

vıp aRAÇ KİRALAma

Özel müşterileriniz üzerinde prestijli bir etki bırakmak istemez misiniz? Nur Turizm yanınızda! Gerek minibüs tipi gerek sedan tipi VIP araçlarımız ile müşterilerinizi misafir ederken konforunuzdan ve prestijinizden ödün vermeyin. 

Talebinize göre şoförlü ve şoförsüz VIP araç kiralama hizmeti sağlanmaktadır. (Şoför ekstra ücrete tabidir.)

KİRALAMA HİZMETLERİ​

Özel Amaçlar İçin araç kiralama

Nur Turizm ile aklınıza gelebilecek her türlü amaca uygun araç kiralamanız mümkündür. Geniş filomuz ve farklı tipteki araçlarımız ile; okul gezileri, düğün & nişan organizasyonları, cenaze organizasyonları, siyasi parti organizasyonları, amatör/profesyonel kulüp organizasyonları gibi pek çok amaç için araç kiralamanız mümkündür.

kiralama hizmetleri

Geziler için araç kiralama

Nur Turizm her türlü gezi için sizlere en uygun fırsatları sunmaktadır. Dilerseniz şahsi olarak, dilerseniz grubunuz için araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Farklı yolcu kapasitesinde her amaca uygun araçlarımız bulunmaktadır.

Yarım günlük, tam günlük ve gece konaklamalı şeklinde 3 grupta gezileriniz için araç kiralayabilirsiniz. 

mutlu müşteriler

Müşteri yorumları

Güzel bir organizasyon düzenledik. Katılımcıların tamamı oldukça memnun kaldılar. Bu noktada Nur Turizm'deki arkadaşlara teşekkür ederim. Bir sonraki etkinliklerimizde de birlikte çalışmayı isteriz.
Selami durmuş
Satış Danışmanı
5/5
Bir arkadaşımın referansı ile ilk kez Nur Turizm ile temas kurduk. İşlerini hakkıyla yapıyorlar. Bu konuda tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra da bu çizgide giderler ve daha çok iş yaparız.
Ümmügülsüm yücedağ
Öğretmen
5/5
0
mutlu müşteriler
0
MÜSAİT OTOBÜS - MİNİBÜS​
0
MÜSAİT VIP ARAÇ​
0
Toplam araç sayısı